Cena zawiera:
- zakwaterowanie w pensjonacie w Sromowcach wyżnych lub Łapszach Niżnych.
- śniadania
- transport rowerów i bagaży samochodem
- opiekę przewodnika- pilota
- zaplanowane trasy
- ubezpieczenie KL, NNW, OC
- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
- opłaty miejscowe (tzw. City tax)
- dokumentację zdjęciową i/lub filmową z wyjazdu
- niezapomniane przeżycia dzielone z pasjonatami kolarstwa
- wyjazd w kameralnej grupie do 7 uczestników
Podhale, Spisz i Tatry to region, który zna każdy w Polsce, ze względu na rzesze turystów, które szczególnie w zimowym sezonie przybywają do stolicy polskich gór- Zakopanego. Oprócz Krupówek, festiwalu chińszczyzny na Gubałówce, Podhale i Tatry są jednak także regionem, który stanowi idealną bazę na kilkudniowy pobyt z rowerem gravelowym.
Oprócz świetnych szos, znanych m.in. z Tour de Pologne, czy organizowanych tu świetnych wyścigów dla amatorów (Nowy Targ Road Challenge, Tatra Road Race), można tu pojeździć po znakomitych szutrach, duktach i drogach leśnych. Drogi te zabiorą Cię w niedostępne dla roweru szosowego czy samochodów miejsca gdzie odetchniesz od cywilizacji, nacieszysz oczy niesamowitymi widokami i doświadczysz nieopisanej frajdy z niczym nieskrępowanej jazdy na rowerze.
Od wielu lat mamy na Podhalu dom, więc znamy ten region jak własną kieszeń. Zabierzemy Was w najciekawsze miejsca, na najlepsze trasy, tak aby pokazać Wam to co w trzech najbardziej górskich regionach Polski najlepsze.
Kolarstwo gravelowe to wolność, przygoda i... impreza! Dlatego na miejsce zakwaterowania wybraliśmy miejsca, gdzie po całodniowej jeździe po miksie bezdroży i szos, będziemy mogli usiąść przy wspólnym piwie, rozpalić grilla i podzielić się wrażeniami z trasy. W zależności od terminu mieszkać będziemy w Sromowcach Wyżnych (Polana Sosny) lub Łapszach Niżnych. To idealna baza wypadowa na gravela i świetne miejsca na relaks po całodniowym kręceniu. Nasza oferta obejmuje zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych ze śniadaniem.
Program:
Dzień 1
Przejazd z Krakowa do Leśnicy w godzinach popołudniowych. Wieczorem, krótka runda rozgrzewkowa (ok 20-30 km)
Dzień 2
Trasa: okolice Zalewu Czorsztyńsnkiego. Niedzica, Trybsz, Dursztyn. Ok 60 km, 1300 m (lub ok 80 km i 1600 m)
Dzień 3
Trasa: Tatry Bielskie. Kacwin, Łapszanka, Osturnia, Bachledova Dolina, Velka Lesna, Haligowce, Czerwony Klasztor. Ok. 90 km, 1700 m
Dzień 4
Poranna runda rozjazdowa. Wyjazd do Krakowa wczesnym popołudniem.